FİRMAMIZ

KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ TEMEL ALAN GÜÇLÜ BİR YAPI OLARAK MEDİKAL AĞINDA SES GETİREN VE HEDEFLERİ OLAN BİR FİRMA KURMAK EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZDEN BİRİDİR.

ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZ İLETİŞİM AĞINDA HIZLI BİR MUHATTAP VE SORULARINIZA EN DOĞRU CEVABI VERMEKLE BİRLİKTE SEVK EDİLEN ÜRÜNLERİMİZİ ULAŞTIRAN ÇALIŞMA ARKADAŞIMIZIN ZAMANINDA VE KALİTELİ ROTA TAMAMLAYICILIĞI, HIZLI CEVAP VERME EN ÖNEMLİ PRENSİPLERİMİZDENDİR.

MAĞDURİYET DEĞİL MEMNUNİYETİN,GÜLER YÜZLÜ HİZMETİN TEMELİ 2019 YILINDA ATILMIŞTIR.

TÜRKİYE'NİN HER İL VE İLÇESİNE MOBİL ALANLAR DAHİL HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMETİMİZ MEVCUTTUR. KURUMUMUZ SGK (SOSYAL GÜVENLİK KURUMU) İLE ORTAK ÇALIŞMAKTADIR. FİRMAMIZIN BİREYSEL KULLANIM VE SAĞLIK HİZMETLERİ İÇİN ÜRÜNLER SAĞLAMAKTADIR. İDRAR TUTAMAMA SIKINTISI İLE İLGİLİ BİR ÇOK MARKA İLE HİZMETİNİZDEYİZ. İDRAR TUTAMAMANIN İNSANLARIN GÜNLÜK YAŞANTILARINA OLUMSUZ ETKİLERİNİ MİNİMUM SEVİYEYE İNDİREN ÜRÜNLERİMİZİ SİZLERİN HİZMETİNE SUNUYORUZ. HASTA BEZİ, HİDROFİLİK KATATER(SONDA),MESANE PEDİ İLE GÜNLÜK YAŞANTIYI KONFORA ÇEVİREN ÜRÜNLERİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

FİRMAMIZ HASTA BEZİ VE HİDROFİLİK KATATERDE GÜÇLÜ BİR İVMESİ OLUP RAPORLU HASTALARA EN HIZLI VE EN PRATİK ULAŞIMI SAĞLAMAK İÇİN VAR OLMUŞTUR. RAPORLU BEZ PROSEDÜRÜ; HASTAMIZIN ÇOCUK VE YETİŞKİN MESANE KONTROLÜ OLMADIĞI TAKDİRDE BAŞTA NÖROLOJİ,ÜROLOJİ,GENEL CERRAHİ VE FİZİK TEDAVİ BİRİMLERİMİZ HEYET VEYA TEK HEKİM RAPORLARI HAZIRLAMAKTADIR. RAPOR PROSEDÜRÜ 6 AYLIK 1 YILLIK VEYA MAKSİMUM 2 YILLIK OLARAK VERİLMEKTEDİR. HASTAYA RAPOR VERİLDİKTEN SONRA 2 AYLIK REÇETE HALİNDE 240 ADET ŞEKLİNDE (YANİ GÜNDE 4 ADET KULLANIM PERİYODU ) PROSEDÜR SGK(SOSYAL GÜVENLİK KURUMU) YA AİT OLAN 'MEDULA' SİSTEMİNDEN GİRİŞ YAPILARAK HASTALARIMIZIN REÇETELERİ SİSTEME İŞLENİR. SONRASINDA KÜLOTLU VEYA BELBANTLI BEZ KULLANIMI DEVLET ÖDEMESİ KONUSUNDA PROBLEM OLMAMAKLA BİRLİKTE, KULLANIM ŞEKLİ TAMAMEN HASTALARIMIZIN KONFORUYLA ALAKALIDIR.

ÜRÜNLERİMİZ

HAYAT KİMYA GRUBUNUN TAMAMI, EVONY, JOLY(KÜLOT VE BELBANTLI), MESANE PEDLERİ, MOLFİX ÇOCUK GRUPLARI, TENA VE TENA'YA AİT TÜM BEZ ÇEŞİTLERİ, GİGLES, FRESHLIFE, MAVİ BEYAZ MARKAMIZIN TÜM ÜRÜN YELPAZESİ KÜLOT VE BELBANTLI GRUPLARI VB.

HİDROFİLİK KATATER;

HASTALARIMIZIN BEZ RAPORUNDA OLDUĞU GİBİ İZLENEN BU PROSEDÜRLERLE, KALİTELİ ÜRÜN VE HIZLI ULAŞIM AĞI SAYESİNDE EN İYİ HİZMET SUNULMAKTADIR.REÇETE PROSEDÜRÜ AYLIK 360 ADET ŞEKLİNDE OLUP GÜNLÜK 6 ADET KULLANIM PERİYODU OLUŞTURMAKTADIR. GERİSİ TAMAMEN YUKARIDA BELİRTİLEN BEZ PROSEDÜRÜ GİBİ İŞLEMEKTEDİR.

ÜRÜNLERİMİZ; TAK MARKA, HI SLIP, KIT VE TEAMEN OLMAK ÜZERE HER HASTAYA UYGUN OLAN ÇEŞİTLERİMİZ MEVCUTTUR. TÜM BU GRUPLAR DEVLETİMİZİN GERİ ÖDEMESİNİ KAPSAMAKTASIR.

KANAAT MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ REHABİLİTASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

V.N 4941038761

Ürün Karşılaştırmaya Eklendi